Chemické prvky

Chemie,8.ročník
Chemické prvky

Žáci 8.třídy v hodinách chemie probírají periodickou soustavu prvků. Pro zpestření látky v hodinách měli žáci do tabulky vytvářet slova pomocí značek chemických prvků. Používali pouze papír, psací potřeby a periodickou soustavu prvků. Ke slovům v tabulce zapsali i tzv. číslo slova, které dostali jako součet protonových čísel prvků, ze kterých se slovo skládá. Vyhrál ten, kdo vytvořil nejvíce slov, nejdelší slovo a slovo s největším, nejmenším součtem protonových čísel.

Zobrazení: Alba | Podle data

Chemické prvky


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10