Edukativně stimulační skupiny

Vážení rodiče,

chtěly bychom Vás pozvat na program ESS – edukativně stimulační skupiny pro děti předškolního věku.

O co se jedná?

Je to program, který si klade za cíl komplexní a systematický rozvoj předškolních dětí. Hravou formou podněcuje schopnosti, dovednosti a kompetence důležité pro budoucí čtení, psaní, počítání.

Program se skládá s 10 lekcí. Každá lekce má svou pravidelnou strukturu, jednotlivé činnosti na sebe navazují a střídají se. Postupujeme od jednoduchého ke složitějšímu.

Podrobné informace:

Lekce trvá zpravidla 60 minut. S dítětem bude vždy přítomen jeden z rodičů, což je přínosné pro všechny strany.

Získáte tak motivaci, rady a náměty pro práci s dítětem. Uvidíte jej při práci a budete mít možnost srovnání s ostatními, naučíte se s dítětem lépe komunikovat, spolupracovat, stanete se jeho pomocníkem a v neposlední řadě s ním strávíte více společných chvil.

Budeme se společně věnovat několika oblastem:

• jemná motorika, grafomotorika
  • zrakové vnímání
  • prostorová orientace
  • základní matematické představy
  • řeč, myšlení
  • sluchové vnímání

Časový harmonogram programu:

1.11. 2022

15.11. 2022

29.11. 2022

13.12. 2022

3.1. 2023

17.1. 2023

31.1. 2023

14.2. 2023

28.2. 2023

14.3. 2023

Finanční náklady:

Cena jedné lekce 100 Kč, tedy celý program je za 1000 Kč. Při neúčasti dítěte na jednotlivých lekcích se peníze nevracejí.

Cena zahrnuje – potřebné pomůcky, pracovní listy k práci v hodině a vypracování domácích úloh, psací a kreslící potřeby a mimo jiné také odměna pro vyučující, které s Vámi budou pracovat.

1.až 5. lekcí vás budou provázet p.uč. Pišínová E. a Kořínková L. Dalších 5.lekcí ještě upřesníme. Lekce budou probíhat v ZŠ ve třídě Sluníček (nová budova, 2. poschodí, druhé dveře vlevo).

Těšíme se na spolupráci.                                                                                   Učitelky MŠ

Přidáno 24. 10. 2022, autor: Mateřská Škola