Lyžařský kurz 2018

DSCN2446Od pondělí 19. února 2018 odjíždí každé ráno po půl osmé skupina žáků školy do Ski areálu na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Pod vedením instruktorů a svých učitelů se učí základům lyžování nebo jízdě na snowboardu. Fotogalerie byla 14. 3. doplněna. Část žáků svoje lyžařské dovednosti zdokonaluje. Měli jsme za sebou třetí den výcviku a nebyl mezi námi ani jeden ze začátečníků, který by neuměl ovládat svoje lyže a sjíždět hlavní svah v areálu.  V pátek se všichni zúčastnili závodu ve slalomu. Kurz realizujeme ve spolupráce se Základní školou ve Žďárci. Hlavním důvodem je podstatné snížení nákladů na dopravu , zajištění instruktorů a výborného servisu zajištěného zaměstnanci SKI KLUBU Velké Meziříčí, s.r.o. v čele s jeho jednatelem panem Jiřím Pálkou.   Za organizaci akce velmi děkuji panu řediteli Mgr. Daliboru Kolářovi. Spolek rodičů na každého žáka přispívá částkou 300 Kč na dopravu a dále na odměny všem účastníkům závěrečných lyžařských závodů.
Anna Knoflíčková