Lyžařský výcvik

Od 3. do 6. 1. 2023 se žáci druhého stupně ZŠ a MŠ Strážek zúčastnili lyžařského výcviku ve Skiareálu Hodonín u Kunštátu.
Lyžařský výcvik

První den ráno jsme si přímo na místě zapůjčili vybavení. Mnozí zjistili, že nejtěžší úkol bude každé ráno si správně obout lyžařské boty. Naštěstí někteří kluci ochotně pomáhali, takže tempo příprav na svah se poslední den zrychlilo na překvapivých 20 minut!

Instruktoři kurzu, Mgr. Miloslav Císař, PaedDr. Libuše Císařová, Bc. Lenka Kořínková a vedoucí kurzu Mgr. Zdeněk Pokorný, si žáky rozdělili podle zdatnosti do čtyř družstev. Všichni za pouhé čtyři dny posunuli své výkony o obrovský kus dopředu, od úplných začátečníků po mírně i více pokročilé.

V pátek odpoledne proběhlo slavnostní předání diplomů a sladkých medailí našim lyžařům a snowboardistům a celkové zhodnocení kurzu za přítomnosti pana ředitele MgA. Petra Špačka, Ph.D a paní zástupkyně Mgr. Ilony Pličkové.

Žáci odjížděli unavení, ale spokojení a šťastní!

Jana Sotirovová