Na dopravním hřišti

Ve středu 27. června 2018 se všichni žáci 1. stupně vypravili na dopravní hřiště ve Žďáře nad Sázavou.
Na dopravním hřišti

Nejdříve nás čekaly dvě hodiny výuky pravidel silničního provozu, dopravního značení, pravidel bezpečnosti na silnici s příslušníkem Policie ČR. Po této výuce žáci ( 4. a 5. ročníku) psali zkušební test z pravidel silničního provozu, dopravních značek a křižovatek. Úspěšní žáci získali průkaz cyklisty. Dvě naše žákyně udělaly test na plný počet bodů a sklidily obdiv a pochvalu pana policisty!

Po testu následovala praktická výuka jízdy na kole na dopravním hřišti podle značek, semaforů a pravidel silničního provozu atd. Na bezpečnost a správnost opět dohlížel příslušník Policie ČR. Akce se všem opravdu líbila, užili jsme si pěkný den.. A hlavně jsme získali spoustu praktických informací a zkušeností do života, protože všichni jsme chodci a cyklisté…

Návštěvu dopravního hřiště určitě zopakujeme i další školní rok!

Mgr. Jana Zítková

Zobrazení: Alba | Podle data

Dopravní hřiště


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10