Doučování žáků školy

Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy
Doučování žáků školy
Finanční prostředky je škola oprávněna použít výhradně na úhradu ostatních osobních nákladů (odměny z dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr) za vykonanou práci související s činnostmi školy vedoucími k vyrovnání vzdělávacích ztrát žáků souvisejících s výpadkem prezenčního vyučování z důvodu pandemie covid-19. Takto podpoření žáci se účastní doučování z předmětů učebního plánu zejména matematiky, českého jazyka a anglického jazyka.
Konkrétní uznatelné činnosti jsou: individuální doučování žáků školy a skupinové doučování žáků školy.
 
5. ledna 2022

Přidáno 3. 2. 2022, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10