OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Název projektu: Výzva č. 57
Realizace projektu: 01.09.2015 31.12.2015
Rozpočet projektu celkem: 303 832,00 Kč

Cílem klíčové aktivity č. 4 je podpora rozvoje individuálních ústních komunikačních dovedností žáků v oblasti anglického jazyka formou řízené, kombinované a individualizované výuky (blended learning) na základě přirozené posloupnosti jednotlivých fází osvojování cizího jazyka, tj. poslech – mluvení – čtení – psaní. Škola zavedla do výuky interaktivní výukový systém DynEd.

Cílem klíčové aktivity č. 1 je rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy formou vytváření žákovských výrobků. Školní dílna bude vybavena nářadím a nástroji pro práci žáků a pedagoga. 

Přidáno 31. 7. 2018, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10