Pozvánka na schůzi Spolku rodičů

středa 12. září 2018 v 16:00

Spolek rodičů potřebuje více aktivních členů a zájemců pro organizování mimoškolních akcí. Přijďte za námi, plánujeme aktivity na školní rok 2018/2019.  

                                    

Členem Spolku se stává rodič žáka školy po zaplacení členského příspěvku, rodič dítěte mateřské školy potvrdí členství svým podpisem. Členem spolku se může stát i jiná fyzická osoba, která souhlasí se stanovami a členství potvrdí svým podpisem.  Každý člen má možnost znát stanovy spolku, účastnit se jeho aktivit, předkládat návrhy a samozřejmě také volit a být volen do orgánů spolku. 

Přidáno 6. 9. 2018, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10