Turnaj ve vybíjené

Vybijena 1.Ve čtvrtek 8. března 2018 se konal na ZŠ Nádražní v Bystřici nad Pernštejnem turnaj ve vybíjené pro žáky 4. a 5. ročníku.

Turnaje se zúčastnilo celkem pět škol  ( ZŠ  Nádražní, ZŠ TGM, ZŠ Vír, ZŠ Rožná a naše škola). Soutěžilo se ve smíšených družstvech ( týmy byly složeny z dívek a chlapců). Pro složení týmu však stačila jen jedna dívka. Této možnosti využily obě bystřické školy a na hře to bylo vidět ).Celkovým vítězem turnaje se stala ZŠ Nádražní z Bystřice nad Pernštejnem. Naše škola obsadila pěkné 4. místo  ( stejně jako loni). Všichni žáci si turnaj užili a poměřili síly s ostatními. Velice všechny chválím za pěknou hru, vzorné chování, týmového ducha a vzájemnou podporu v týmu..

      Děkujeme pořadatelům za pozvání a příjemně strávený den.      Mgr. Jana Zítková