Ukončení školního roku a poděkování

V pátek 29. 6. ukončila ředitelka školy další školní rok slavnostním rozloučením a zhodnocením celoroční práce. Za reprezentaci školy a celoroční výbornou školní práci předali třídní učitelé vybraným žákům pochvaly a ocenění.

Byl to rok náročný, ale úspěšný. Žáci reprezentovali školu v mnoha soutěžích, absolvovali různé projekty, exkurze, plavecký a lyžařský výcvik, zapojili se do zájmových aktivit a připravovali kulturní programy pro veřejnost.

Všem učitelům a zaměstnancům děkuji za obětavou práci, žákům 9. ročníku přeji hodně úspěchů na středních školách a všem ostatním hezké prázdniny.

V době prázdnin budou ve škole probíhat rozsáhlé opravy střechy budovy 1. stupně, oprava odpadů v kuchyni, výměna kotlů na staré budově. Dále se budou modernizovat učebny přírodních věd, počítačů, jazyková učebna a školní dílna.

Školní rok 2018/2019 zahájíme v pondělí 3. září 2018.

 Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Přidáno 29. 6. 2018, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10