Velikonoce v MŠ

Den před velikonočními prázdninami se děti v mateřské škole seznamovaly s velikonočními tradicemi, hovořily o pomlázce, vajíčkách, velikonoční koledě, a protože zbyl z Velikonočního tvoření materiál, využily jsme jej pro tvoření s dětmi.

Některé již měly výrobek doma, ale rodinu tvoří i prarodiče a tak se všichni s vervou pustily do tvoření. Nejprve košíček a do něj nadílka. Mezitím ochutnat, zda je materiál na vajíčka chutný a zase pokračovat. Děti si užily a domů odcházely s „plnýma rukama“.

Ivana Červinková

Přidáno 4. 4. 2018, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10