Výlet žáků 1. stupně

8. června žáci prvního stupně se svými učitelkami vyjeli autobusem směrem na Oslavany. I když nás na cestě provázel déšť a my s obavami pozorovali zamračené nebe, jakmile jsme do Oslavan dorazili, provázelo nás až do konce výletu sluníčko.V Permoniu byl pro žáky připraven program podle jejich věkové kategorie. Na žáky 1. a 2. ročníku čekala interaktivní hra s příběhem o tajemné věži s názvem Ztracený Permoník, při níž společně pátrali po tajemných indiciích vedoucích k záchraně permoníka. Procházeli labyrintem, velkým důlním polem, dále hledali tajnou značku v sopce, ve věži, záchranářské štole či v rourovém poli. Odměnou pro všechny byl dárek v podobě medaile. 

Žáci 3., 4. a 5. ročníku rozděleni do čtyřčlenných skupinek zdolávali úkoly při interaktivní, zábavně naučné hře Magic Permon. Také na ně po splnění všech úkolů čekala výhra – sběratelská série permonů. Myslím, že si výlet všichni skvěle užili.

Lucie Christianová

Přidáno 18. 6. 2018, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10