Výlet žáků 8. a 9. ročníků

Špetka turistiky, trochu adrenalinu, ale hlavně fůra zábavy to v sobě skrýval dvoudenní školní výlet žáků 8. a 9. ročníku konaný nedaleko v rekreačním středisku DRAK v Křižanově.

V pondělí 4. 6. jsme vyrazili v ranních hodinách plni sil ze školy směr Křižanov a mnozí jsme si až v tento den uvědomili, jak může být namáhavé ujít třináct kilometrů. Hlavní ale bylo, že jsme všichni došli a v Křižanově nás přivítal velký a útulný areál. Odpočinek ovšem nemohl následovat, neboť na nás již čekalo odpoledne plné adrenalinu. Nejprve jsme zalehli do „zákopů“ paintballového pole, kde se sehrála nejedna bitva. Poté jsme šli na vysoká lana s překážkami, při nichž se někteří řádně zapotili. Kdo by očekával, že po večeři již bude klidový režim, tak byl vedle. Součástí areálu je totiž také velký rybník, který organizátoři využili pro další zábavu a to aquazorbing. Po chůzi na vodě ale přišel zasloužený odpočinek a čerpání sil na druhý den. Úterý začalo chutnou snídaní. Následovaly týmové hry a na zakončení programu se žáci „poprali“ o titul největšího zápasníka bumperballu. Celý výlet nás řádně, ale příjemně unavil a hlavně splnil náš cíl a to: „Zažít výlet, na který se nezapomíná.“

Mgr. Ilona Pličková

Přidáno 27. 6. 2018, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10