Zápis dětí do MŠ Strážek

Srdečně Vás zveme na zápis do Mateřské školy Strážek.
Zápis dětí do MŠ Strážek

Informace rodičům k zápisu dětí do mateřské školy pro školní rok 2022/2023

Zápis dětí do mateřské školy ve Strážku se koná dne 5. 5. 2022. V tento den mohou rodiče přijít k zápisu se svými dětmi a prohlédnout si naši mateřskou školu. Vyřídit potřebné úřední formality s vedoucí učitelkou a pohovořit o předškolní výchově s učitelkami.

Povinné tiskopisy k zápisu do mateřské školy jsou připraveny u vedoucí učitelky, rovněž na webových stránkách mateřské školy. Tuto dokumentaci stačí vyplnit s vedoucí učitelkou mateřské školy při zápisu dne 5. 5. 2022.

Na webových stránkách nemůže být uveden povinný tiskopis Evidenční list dítěte. Proto je před zápisem dítěte do mateřské školy třeba, aby rodiče předem vyzvedli v mateřské škole povinný evidenční list dítěte. Tento si dají potvrdit ošetřující dětské lékařce nebo lékaři, bude zde uveden zdravotní stav dítěte a potvrzení o očkování, které dítě prodělalo. Potvrzení v evidenčním listu může mít dřívější datum, ale tento vyplněný a potvrzený evidenční list je třeba odevzdat u zápisu k ostatní dokumentaci.

Možnost vyzvednutí tiskopisu – evidenční list dítěte je možno vyzvednout v mateřské škole od 6.30 do 15.30 hodin.

Směrnice k přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání a kritéria přijetí jsou uveřejněna na podstránce MATEŘSKÁ ŠKOLA , DOKUMENTY.

Mgr. Božena Suchánková, vedoucí učitelka mateřské školy

Přidáno 12. 4. 2022, autor: Mateřská Škola

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10