Schránka důvěry

Možná Tě trápí nějaký vážný problém nebo si myslíš, že není tak důležitý a nemáš odvahu obrátit se na někoho z dospělých osobně. Právě proto jsme zřídili schránku důvěry.

Naše škola se zapojila do platformy Nenech to být (NNTB). NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování, domácí násilí apod.

Podněty nám můžete zasílat prostřednictvím tohoto odkazu: https://www.nntb.cz/c/7pufw

Ke komunikaci můžete použít také mobilní aplikaci dostupnou na Google Play a App Store.

Jak to funguje?

Nenech to být funguje jako webová a mobilní aplikace. Po odeslání podnět putuje k pověřeným osobám na naší škole, které na základě poskytnutých informací situaci vyřeší.

Přidáno 23. 8. 2018, autor: J4W Admin