Schránka důvěry

Možná Tě trápí nějaký vážný problém nebo si myslíš, že není tak důležitý a nemáš odvahu obrátit se na někoho z dospělých osobně. Právě proto jsme zřídili schránku důvěry.

Na naší škole máme schránky důvěry dvě:

1. První školní schránka důvěry je označená a nachází se v přízemí prvního stupně u pravého schodiště.

2. Pokud se bojíš, že by tě někdo viděl s dopisem v ruce, můžeš svůj vzkaz poslat
přes druhou schránku důvěry Nenech to být (NNTB), která je elektronická.

NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování, domácí násilí apod.

Podněty nám můžete zasílat prostřednictvím tohoto odkazu: Nenech to být ZŠ a MŠ Strážek

Ke komunikaci můžete použít také mobilní aplikaci dostupnou na Google Play a App Store.

Jak to funguje?

Nenech to být funguje jako webová a mobilní aplikace. Po odeslání podnět putuje k pověřeným osobám na naší škole, které na základě poskytnutých informací situaci vyřeší.

Přidáno 23. 8. 2018, autor: J4W Admin

Logo Strážek