Spolek rodičů

Rezignace na funkci předsedy Spolku rodičů k 31. srpnu 2021 - zde

Schůzka Spolku září 2020

Schůzka Spolku rodičů při ZŠ a MŠ Strážek s předsedkyní paní Petrou Pečinkovou se koná v úterý 8. září 2020 v 15. 30 ve školní jídelně jen pro Radu rodičů a učitele (z důvodu omezení hromadných setkání). Prosím rodiče, pokud mají dotazy nebo potřebují s něčím poradit, obracejte se na předsedkyni Spolku, na třídní učitele, vedoucí učitelku MŠ nebo kontaktujte přímo mě na tel. 731 107 933. 
Děkuji. Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Zápis ze členské schůze Spolku rodičů září 2019 zde.

Základní informace o Spolku 

Název spolku: Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Strážek

Sídlo spolku: Strážek 27, 592 53 

IČO spolku: 433 78 935

Datum zápisu ve veřejném rejstříku: 1. 1. 2014 

Vzhledem ke změnám v občanském zákoníku od 1.1. 2014 zaniká Sdružení rodičů při škole a místo něj vzniká Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Strážek. Evidenci nově vede ministerstvo spravedlnosti zápisem ve veřejném rejstříku příslušného Krajského soudu. V souvislosti s tím byly upraveny stanovy. Tyto stanovy schválila Členská schůze 23. 4. 2014. Členskou schůzi tvoří především zákonní zástupci dětí a žáků, proto je vhodné, abyste se s nimi seznámili.

Máte-li zájem o aktivity Spolku rodičů, chcete nám sdělit své podněty, nápady či připomínky, můžete nás kontaktovat na emailovou adresy: předsedkyně Petra Pečinková: PHabanova@seznam.cz , hospodářka Ing. Dana Binderová : dana.binderova@email.cz

             Členem Spolku se stává rodič žáka školy po zaplacení členského příspěvku, rodič dítěte mateřské školy potvrdí členství svým podpisem. Členem spolku se může stát i jiná fyzická osoba, která souhlasí se stanovami a členství potvrdí svým podpisem.  Každý člen má možnost znát stanovy spolku, účastnit se jeho aktivit, předkládat návrhy a samozřejmě také volit a být volen do orgánů spolku. 

Členský příspěvek bude použit na vzdělávací, zábavní a kulturní akce, na zajišťování, organizování, financování soutěží a jiných akcí pro děti.

Předsedkyní (statutárním zástupcem) Spolku rodičů je paní Petra Pečinková.

Hospodářkou Spolku rodičů (vedení pokladny a účtu) je Ing. Dana Binderová.

Ke stažení

Přidáno 27. 7. 2018, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10