Naučné stezky Strážek

Za podpory obce Strážek, finančního daru od společnosti OKNOSTYL group s.r.o., tisku/laminace od společnosti Reakce Kuřim, a samozřejmě Spolku rodičů si pro Vás Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Strážek chystá realizaci zábavně/naučné stezky zde ve Strážku. Jedná se o projekt, který bude sloužit několik měsíců a klidně i roků, pro děti s rodiči, jak v naší obci, tak i pro ostatní z okolí. Našim cílem je dostat rodiče s dětmi na vzduch, zabavit je a něco je i přiučit. Během roku se budete moct těšit na Mikulášskou stezku, Tří královou, Zimní, Jarní, Čarodějnickou, Pohádkovou,… Trasa s úkoly povede vždy v bezpečných lokalitách obce Strážek, s minimální frekvencí silničního provozu a pokaždé jinou trasou s jiným počtem úkolů. Mapka s úkoly bude předem dostupná, na Fb stránkách Spolku rodičů, v budově ZŠ a MŠ Strážek, Zpravodaji obce Strážek,... O další plánované tematické stezce se vždy včas dozvíte. Doufáme, že si připravovaný projekt užijete a budete se vždy těšit na další nové úkoly.

Všechny své zážitky a tajenku můžete poslat na e-mail spolek.rodicu.zsamsstrazek@gmail.com. Uděláte nám radost i pěkným obrázkem. Moc se na Vaše výtvory těšíme.

Pěkné prožití přeje Kateřina Mazlová-předsedkyně Spolku rodičů při ZŠ a MŠ Strážek

Jarní stezka

Spolek rodičů Vás srdečně zve na již čtvrtou připravovanou stezku, na kterou se můžete těšit, a tím je „Jarní“. Naplánovaná je termínově od 25. 3.2024 a bude trvat předběžně do začátku léta.

Jarní stezka obsahuje 19 karet s úkoly. Na každé kartě najdete vždy úkol. Stezka obsahuje pouze úkoly, bez vyluštění tajenky.

 

 

Doufáme, že si stezku s dětmi užijete a budete těšit vždy na další.

 

Všechny své zážitky můžete poslat na email spolek.rodicu.zsamsstrazek@gmail.com. Uděláte nám radost i pěkným obrázkem. Moc se na Vaše výtvory těšíme!

 

Materiály k Jarní stezce ke stažení

Mapka - ortografická

Mapka - obecná

 

Přidáno 8. 11. 2023, autor: Ilona Pličková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10