Školní družina

Od 25. 9. 2017 zastupuje ve školní družině Mgr. Adriana Petríkovičová,  po dobu nemoci vychovatelky Mgr. Dany Habánové.

Od 1. 9. 2017 je prodloužena provozní doba školní družiny
denně od 11:05 – 15:30

Od školní roku 2014/2015 je vychovatelkou školní družiny Mgr. Dana Habánová.               Od 1.9. 2015 platí nová směrnice o stanovení úplaty za zájmové vzdělávání – v rubrice ke stažení.

Výše úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině je stanovena na částku  50 Kč měsíčně za jedno dítě s účinností od 1. 9. 2015 pro všechny žáky, kteří jsou přijati k zájmovému vzdělávání a přihlášeni na čtyři nebo pět dnů v týdnu. Pro žáky, kteří jsou přijati k zájmovému vzdělávání a přihlášeni na méně než čtyři dny v týdnu, je výše úplaty stanovena na částku 25 Kč měsíčně.

Platba se provádí 2 krát ročně : září – prosinec, leden – červen, výběr poplatku v hotovosti

Školní družina nabízí dětem možnost zajímavého a aktivního trávení volného času. Děti mají možnost po školní práci odpočívat, bavit se a po vhodné relaxaci se zapojují dle vlastního výběru do zájmové činnosti.