Oranžové hřiště u školy ve Strážku

Tento projekt je realizován v roce 2017 a je podpořen nadací ČEZ  částkou 160 000 Kč.

Hřiště bude sloužit pro výuku, poznávání, sportování a odpočinek. Využívat ho budou děti všech součástí školy – mateřské i základní školy, školní družiny a pro volnočasové aktivity.  Z nadačního příspěvku pořídíme herní prvky s celokovovou konstrukcí - krytý domeček s  tabulí,  řetězovou houpačku tzv. hnízdo, věžovou skluzavku a lanovou  pyramidu. Venkovní fitnes prvek tzv. eliptický trenažer zakoupíme za podpory  Spolku rodičů a z provozního rozpočtu ZŠ a MŠ Strážek. Do zahrady umístíme  nové lavičky a stolek. Zřizovatel školy pomáhá při zajištění terénních úprav a oplocení celého areálu školní zahrady.

Přidáno 31. 7. 2018, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10