Projekt 72 hodin - založení ovocného sadu

Vymysleli jsme projekt“ ZALOŽENÍ OVOCNÉHO SADU U ZŠ A M Š STRÁŽEK“ a následné využití sadu při výuce.

Pracovní činnosti- péče o stromy, výroba krmítek a budek pro ptáčky, hmyzí domečky, včelníky atd.

Přírodověda  a prvouka - pozorování změn v sadu v jednotlivých ročních obdobích, poznávání ovocných stromů, jejich květů a plodů a pozorování hmyzu.

Projekt byl schválen a zdarma jsme získali 4 jabloně, 2 třešně a 2 hrušně do našeho sadu!

Stromy budou vysázeny ve dnech 12. října a 15. října 2018 za pomoci žáků a pedagogů naší školy.

Velice děkujeme všem, kteří se podílí na realizaci projektu ( pedagogové a žáci), ale také panu starostovi  Vlastimilu Tvarůžkovi a panu Svatoslavu Šabatovi, který nám stromy dovezl až z Brna.

Realizátoři :  Mgr. Jana Zítková

Mgr. Lucie Christianová