Výlet na Eden

V úterý 15.6.2021 se děti společně s žáky 1.třídy vydali na výlet. Počasí nám přálo a všichni se moc těšili. Navštívili jsme ráj zábavy Eden v Bystřici nad Pernštejnem.

Už jízda autobusem byla pro některé děti zážitek. Ale to jsme ještě nevěděli, co nás čeká na Edenu za dobrodružství.

Když jsme přijeli na místo určení, nasvačili jsme se a už jsme netrpělivě vyhlíželi paní průvodkyni, která nás vyzvedne na cestu za novými zážitky – pod názvem Putování se zvířátky.

Nejdříve jsme se vydali do jízdárny, kde se děti na svět podívaly z nejlepšího pohledu, a to z koňského hřbetu.

Dále jsme se vydali do místní vesničky, kde jsme poznávali i další zvířátka. Kozy a ovce jsme mohli také nakrmit. V jedné chaloupce si děti vyrobily ovečku z rouna, kterou si odnesly s sebou domů. Když jsme všechno zvládly, tak nás paní průvodkyně pozvala do místní lékárny, kde si děti mohly namíchat koupelnovou sůl.

Čas rychle plynul, a tak jsme se museli rozloučit a nastoupit do autobusu, který nás opět v pořádku dopravil do školky.

Přidáno 2. 7. 2021, autor: Barbora Čechová