Pobyt venku 11.5.2021

Tento den jsme využily krásného počasí a strávily jsme dopoledne venku. Zkoumaly jsme kameny, trávu, hmyz, hlínu a spoustu jiných věcí, sbíraly jsme pampelišky na šťávu, plnily jsme různé úkoly spojené s pampeliškami (při těchto úkolech si děti procvičily prostorovou orientaci, předmatematickou gramotnost, zrakové a sluchové vnímání, dech, motoriku), válely jsme sudy, hledaly jsme čtyřlístky, ochutnávaly šťovíky, pískaly na trávu, zkoušely jsme vyrábět hnízda a nakonec jsme toto dopoledne zakončily lavinou smíchu. 

Zobrazení: Alba | Podle data

pobyt venku 11.5.2021


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10