Naši ptáci - poznávání

přírodopis 7.ročník
Naši ptáci - poznávání

V hodinách přírodopisu v 7. třídě probíráme velkou skupinu živočichů, kteří žijí hojně i na našem území-ptáky. Cílem zařazené aktivity bylo zorientovat se mezi našimi ptáky. Žáci měli rozpoznat dravce, sovy, zpěvné ptáky, ….V první části aktivity měli určit název ptáka dle přiložené fotografie. V další části měli dle názvu určit ptáka na přiložených fotografiích. Nejvíce však žáky zaujalo poznávání ptáků dle jejich zpěvu. Zařazená aktivita prokázala, že naše ptáky žáci dobře znají. Poznají je totiž z krmítek v zimě nebo z vycházek ve volné přírodě. A dále z Ptačí hodinky-akce České ornitologické společnosti, které se v letošním roce, začátkem ledna, zúčastnili. 

Zobrazení: Alba | Podle data

Naši ptáci-poznávání 2023


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10