Spolupráce mezi lidmi

Výchova ke zdraví, 6. ročník
Spolupráce mezi lidmi

Žáci 6. ročníku se v hodině věnovali tématu Spolupráce mezi lidmi. V první fázi vyučovací hodiny si žáci ujasnili význam pojmu spolupráce a tvořili myšlenkovou mapu. Na následující aktivitu se žáci rozdělili do skupin a pokusili se analyzovat text a vyhledat jeho hlavní myšlenku. Navazující aktivitou bylo sestavit pravidla pro fungování týmu. V závěrečné části hodiny se žáci pokoušeli vyjádřit v rámci aktivity volného psaní obsah vybraných citátů a svůj názor prezentovali před třídou.

Zobrazení: Alba | Podle data

Spolupráce mezi lidmi


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10