Volný čas, koníčky

Německý jazyk, 8. ročník
Volný čas, koníčky

Žáci ve vyučovací hodině rozšiřovali komunikační dovednosti a cvičili techniku rozhovoru. Četli, mluvili a psali o činnostech, kterým se mohou věnovat ve svém volném čase. Prezentace se slovní zásobou a obrázky jim pomohla při tvoření souvislého textu. Volili si vlastní rozložení času na jednotlivé úkoly během hodiny. Používali tablety, materiály k výuce měli připravené v aplikaciTeams.

rozhovor Was machst du in der Freizeit? -ukázka

 

Zobrazení: Alba | Podle data

Volný čas, koníčky


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10