Drakiáda

Pátek 13. není datum s dobrou pověstí, ale pro nás se pátek 13. října vydařil a o nějaké smůle nemůžeme hovořit. Po roce se konala DRAKIÁDA a zadařilo se.
Drakiáda

Odpoledne svítilo slunce, bylo teplo, ale hlavně – foukal vítr a draci se tak mohli rozlétnout po obloze. A že létali. Každý si to užil. Malí, velcí, mladí i ti starší. A kdo už měl dost létání, sešel na „výletiště“, kde se soutěžilo, opékali se špekáčky a povídalo a povídalo. Děti i žáci si vyzkoušeli svoji zručnost, motoriku i rychlost a odměnou jim byla sladkost a zákusek. Soutěže je bavily a někdo šel i vícekrát. A rodiče mezitím opékali špekáčky, protože na čerstvém vzduchu vytráví a také chutná. Bylo to velmi příjemně strávené odpoledne.

Díky všem, kteří se na akci podíleli a také těm, kteří přišli. Za rok na shledanou.

Ivana Červinková