100 jarních kilometrů

V distanční výuce nebylo moc prostoru pro opravdovou tělesnou výchovu, a tak jsme pro 1., 2. a 3. třídu vymysleli soutěž 100 jarních kilometrů od poloviny března do poloviny června.
100 jarních kilometrů

Děti chodily na turistické vycházky, posílali fotografie a popisky svých tras. Vše si zaznamenávali do deníčků s podpisy svých rodičů. K našemu velkému překvapení někteří chodci nachodili daleko více kilometrů než 100. Vítězem ze všech tříd se stal Petr Juráček z první třídy se svými 351,2 kilometry. Všichni účastníci dostali diplom a placku o absolvování soutěže, vítězové tříd obdrželi navíc čokoládovou pohorku, celkový vítěz pak čokoládový glóbus pro cestování po celém světě. Za všechny odměny děkujeme Spolku rodičů, kteří nám tak krásné ceny zakoupili.

Jana Konečná

100 jarních km