Zajímavý den v MŠ

Velikonoční dílničky a polytechnická výchova v MŠ.
Zajímavý den v MŠ

Dnes byl v mateřské škole den plný zajímavých aktivit. První aktivita proběhla za pomoci paní Horké, která nám připravila krásné velikonoční dílničky. Zde si děti mohly vyrobit zajíčka ze starší ponožky. Tato aktivita se jim velice líbila a zajíčci jsou moc krásní.

Druhá aktivita dnes proběhla v rámci polytechnické výchovy. Děti asistovaly při opravě rozbitého pískoviště. Na konci aktivit jsme si vše uklidili a odnesli odřezané větve od vrby, abychom měli zahradu krásně čistou na další hraní.

Učitelky MŠ.

Zobrazení: Alba | Podle data

aktivity v MŠ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10