PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ DO ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY PRO ROK 2020 – 2021

Ředitelství Základní umělecké školy Bystřice nad Pernštejnem informuje o průběhu přijímacího řízení do ZUŠ, pro třídy ve Strážku nebo další obory, které se vyučují v Bystřici.
Vážení rodiče, milí budoucí žáci.
 
Vzhledem k okolnostem bude letošní přijímací řízení probíhat pouze online – prostřednictvím webových stránek www.izus.cz. Pokud máte zájem o umělecké vzdělávání vašich dětí, hru na některý hudební nástroj nebo výtvarnou tvorbu, je třeba na výše uvedené adrese vyplnit přihlášku do zvoleného oboru a studijního zaměření a odeslat. Přihlašování bude možné v průběhu dubna a května (do naplnění kapacity školy). Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktů v přihlášce (e-mail, telefon). Žáci budou ke studiu zařazováni na základě pořadí přihlášek a výsledku talentové zkoušky. O termínu talentové zkoušky vás budeme informovat písemně. Budoucí muzikanti si připraví lidovou písničku, kterou mají rádi, zájemci o výtvarný obor pak přinesou svůj povedený obrázek. Děti mohou být přijaty ke vzdělávání ve věku od 5 let výše. Při potížích s vyplňováním přihlášky nás neváhejte kontaktovat na tel. 777 122 105, 736 540 894 nebo e-mailu reditel@zusbnp.cz.
 
Těšíme se na vás, ředitelství ZUŠ

Přidáno 13. 4. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10