Vánoce se blíží

Přejeme hodně zdraví, pokory a klidu.
Vánoce se blíží
     Vánoční čas si žáci naší školy připomněli výzvou, která se objevila u šaten tříd: vyzdobit si posuvné dveře šatny něčím vánočním. Do akce se zapojily všechny třídy a také všechny dostaly za svou účast sladkou odměnu.
   Originální výzdoba u hlavního vchodu do základní školy nám zpříjemnila každé ráno po celý adventní čas.
     Na školní chodbě se také objevil strom přání, kam si všichni mohli napsat nebo nakreslit, co by chtěli od Ježíška.  Nejčastějším přáním bylo ukončení nemoci, která nás všechny okolo trápí a také aby napadl sníh.
     Nezapomněli jsme ani na zvířátka v lese a ozdobili jsme jim stromečky ovocem, zeleninou a různými semeny.
                                                                                                                                                                                            Jana Konečná

Zobrazení: Alba | Podle data

Vánoce 2020


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10