Den mazlíčků na naší škole

Dne 25. června se na naší škole konal Den mazlíčků, který přinesl mnoho radosti a zábavy.
Den mazlíčků na naší škole
Děti si do školy donesly své domácí mazlíčky, a tak jsme měli možnost vidět různá zvířátka jako králíka, zakrslého králíka, morčata, želvy, špačka, andulku a dokonce i psa, kterého na chvíli přivedl jeden tatínek.
 
Den začal tím, že děti o svých mazlíčcích vyprávěly. Podělily se o zajímavé příběhy a informace o tom, jak se o své zvířecí kamarády starají. Poté následovala část, kdy děti své mazlíčky popisovaly a kreslily. Tato aktivita rozvíjela jejich schopnost pozorování a umělecké dovednosti.
 
V hudební výchově jsme se zaměřili na písničky o zvířatech, což vytvořilo veselou a uvolněnou atmosféru. Děti si s nadšením zazpívaly a rytmicky doprovázely známé melodie.
 
V hodině anglického jazyka jsme využili příležitost k obohacení slovní zásoby. Překládali jsme neznámá slovíčka spojená s domácími mazlíčky, což pomohlo dětem lépe porozumět a používat angličtinu v praktických situacích.
 
Den mazlíčků byl pro děti nejen zábavný, ale také velmi poučný. Naučily se více o zodpovědnosti a péči o živé tvory a prohloubily si své dovednosti v různých předmětech. Těšíme se na další podobné akce, které obohatí školní život našich žáků.
 
Mgr. Klára Uchytilová 
 

Zobrazení: Alba | Podle data

Den mazlíčků


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10