Obrana se týká všech

Dne 6. prosince jsme zařadili do výuky program Obrana se týká všech ve spolupráci s PRESAFE. Z. S. , projekt je podporován Ministerstvem obrany ČR.
Obrana se týká všech

Cílem programu je: BÝT PŘIPRAVEN A ZNÁT BEZPEČNOSTNÍ ZÁSADY, JAK SE CHOVAT V PŘÍPADĚ RŮZNÝCH BEZPEČNOSTNÍCH RIZIK. Obrana  je souhrn činností směřujících především k odvracení napadení (útoku) protivníkem s cílem zachovat důležité lidské, materiální a prostorové hodnoty.

Dne 6. 12. 2019 se u nás ve škole konala beseda o ochraně státu s názvem „Obrana se týká všech“. Žáci od 6. do 9. ročníku se shromáždili ve třídě a pozorně poslouchali prezentaci bývalého vojáka. Po jeho přednášce jsme si my, žáci různých ročníků, představili své prezentace, které jsme si všichni pečlivě připravili. Po odprezentování svých prací, jsme se rozešli zpátky do tříd a věnovali se dalšímu vyučování. Tato beseda se stala zajímavým zpestřením daného dne.

                                                                                                        napsaly žákyně 9. ročníku

V rámci tříhodinového výukové bloku žáci představili hrdiny, které našli v našem regionu a považují je za osoby, které se vyznačují statečností, silnými charakterovými vlastnostmi a to jim umožnilo či umožňuje konat významné skutky.

Obrana se týká všech   Anna Knoflíčková, ředitelka školy

 

Zobrazení: Alba | Podle data

Obrana se týká všech


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10