Odpoledne s Merkurem

Polytechnická výchova v mateřské škole.
Odpoledne s Merkurem

Ve čtvrtek jsme ve školce měli ještě jednu příjemnou akci. Přišly nás navštívit děti ze základní školy a představit nám jak pracují se stavebnicí MERKUR. Pochlubily se svými výrobky a o každém nám řekly pár slov.  Název výrobku, k čemu slouží, jak dlouho trvala výroba…Bylo na dětech vidět, že je tvoření se stavebnicí moc baví .Záměrně píšeme  pochlubily, protože je opravdu čím, výrobky jsou opravdu zdařilé a dětem se moc povedly. Navíc jako bonus našim dětem připravily soutěž, při které jsme se moc zasmály. Všichni byly nakonec sladce odměněny a rozloučili jsme se pozdravem: „MERKURU ZDAR!“

Učitelky mateřské školy

Zobrazení: Alba | Podle data

Odpoledne s Merkurem


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10