Zakončení školního roku – divadlo Beze jména – Kouzla králů

Úterý 25.6. 2024 v Bystřici nad Pernštejnem bylo pro žáky 3. a 4. ročníku plné kouzel, zábavy a radosti a mohli tak společně zakončit celý školní rok.
Zakončení školního roku – divadlo Beze jména – Kouzla králů

Díky divadlu Beze jména a jejich pohádce „Kouzla králů“ se děti ocitly v pohádkovém světě, který jim přinesl nejen radost, ale také krásné vzpomínky. Po skončení pohádky čekalo na malé návštěvníky další překvapení. Společně jsme se přesunuli do nedaleké kavárny, kde si děti mohly pochutnat na lahodné pizze, kterou si ve dvojicích objednali. Radostné hlasy dětí, které si vychutnávaly svou pizzu, naplnily kavárnu veselou atmosférou.

A co by to bylo za odpoledne bez sladké tečky? Po obědě jsme zamířily na náměstí, kde si děti mohly vybrat z nabídky točené zmrzliny. Po sladkém osvěžení následovala zábava v místní kašně. Děti se s radostí brouzdaly v chladivé vodě a užívaly si horkého letního dne.

Mgr. Kateřina Ondřejková

Zobrazení: Alba | Podle data

Divadlo Beze jména


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10