Dětem končí jedna etapa vzdělávání

...A JE ČAS JÍT DÁL... To nám ty děti rychle odrostly. Ani jsme se nenadáli a už půjdou do školy.
Dětem končí jedna etapa vzdělávání

 

Ve čtvrtek 24.6.2021 jsme pasovali naše milé předškoláky. Slavnostní loučení se tento rok díky krásnému počasí konalo venku. Tento výjimečný den zahájila svým projevem vedoucí učitelka školky. Poté děti předvedly krátký program plný tance, písní a básniček, který zakončily vtipnou scénkou ze školy. Rodiče, prarodiče, sourozenci, ale především samotní předškoláci netrpělivě očekávali nejdůležitější bod programu – PASOVÁNÍ Z PŘEDŠKOLÁKA NA VELKÉHO ŠKOLÁKA. Po pár milých slovech od pana starosty, paní ředitelky a budoucí paní učitelky prvňáčků, předali žáci 9.třídy pomyslný klíč, kterým děti otevřou v září dveře školy. My jim přejeme, aby do školy vykročily tou správnou nohou a aby je provázela životem paní „Štěstěna“. Rodičům držíme pěsti při trpělivé podpoře svých ratolestí. Na závěr jsme si pochutnali na popcornu a opečených vuřtících. Bylo to krásně prožité odpoledne, plné slz dojetí, ale především smíchu.V pátek jsme se s dětmi ještě rozloučili ve školce a na konec školního roku a pěkné prázdniny bez úrazu jsme si připili dětským šampaňským.

Barbora Čechová

Zobrazení: Alba | Podle data

MŠ pasování předškoláků


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10