Úspěch v krajské soutěži Poznej Vysočinu

15. března 2019 se konal v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina pod záštitou hejtmana MUDr. Jiřího Běhounka 9. ročník soutěže Poznej Vysočinu. Žáci naší školy se pravidelně soutěže zúčastňují. Letos do krajského kola postoupili J. Pavelková a J. Magda.
Úspěch v krajské soutěži Poznej Vysočinu

Svoje znalosti o kraji, ve kterém žijí, prokázali oba dva soutěžící velmi dobře. Jana Pavelková vyhrála již podruhé dvoudenní zájezd do Prahy, letos se umístila na velmi pěkném 27. místě ze 173 soutěžících. Jakub Magda obsadil 103. místo.  Letošní test měl 25 otázek, nejčastěji soutěžící dle sdělení poroty chybovali v dotazu na počet osmitisícovek, které si na svůj účet připsal Radek Jaroš z Nového Města na Moravě. Dále si soutěžící nevěděli rady s osobností  Josefa Věromíra Plevy, autorem Malého Bobše a jeho rodištěm Moravskou Svratkou.

www.kr-vysocina.cz

Oběma soutěžícím děkuji za příkladnou reprezentaci základní školy.

Anna Knoflíčková, ředitelka školy a učitelka zeměpisu

 

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10