Rodiče připravili pro děti hezký Karneval 1. března 2020

Zábavné a kulturní akce pro děti dělá skupinka šikovných rodičů za pomoci učitelů.
Rodiče připravili pro děti hezký Karneval 1. března 2020

Máme radost. Karneval pro děti byl moc pěkný. Děkuji malé skupince rodičů, učitelkám mateřské školy a asistentkám za to, že svůj volný čas věnují dětem. Společně připravili program s písničkami, soutěžemi a zábavou pro všechny návštěvníky nedělního karnevalu. Děkujeme všem , kdo přispěli dary do krásné tomboly. Na karneval zavítalo více než 15O účastníků a doufám, že to bylo pěkné nedělní odpoledne, které spolu strávili děti se svými rodiči. Panu Kodrasovi děkuji za fotografie a panu Červinkovi za hudební doprovod.

Přeji si, aby se nám takové akce pro děti dařilo organizovat i v dalších letech. Přejeme si, aby se příště zapojili další noví rodiče dětí.

Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Zobrazení: Alba | Podle data

Karneval 2020


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10