Bezpečně na kole

Jednou z oblastí plánu preventivních aktivit je vzdělávání žáků k bezpečnému chování v silničním provozu.
Bezpečně na kole

Dne 22. března 2022 naši školu navštívili pan Karel Krondráf a paní Pavla Jakubcová z MAP Bystřice nad Pernštejnem, kteří si pro žáky 4. třídy připravili v rámci aktivit primární prevence vzdělávací program s názvem „Bezpečně na kole“. Společně si sestavili desatero cyklisty, ukázali si možné bezpečnostní prvky, povídali si o pravidlech silničního provozu a vyzkoušeli znalost dopravních značek. Žáky připravený program velmi bavil, děkujeme!

Štěpánka Šmerdová, třídní učitelka

Přidáno 27. 4. 2022, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10