Obnovení prezenční výuky pro 1. a 2. třídu od 18. 11. 2020

Od středy 18. listopadu je obnovena prezenční výuka pro žáky 1. a 2. třídy (mohou chodit do školy). Pro žáky přihlášené do náboženství bude probíhat prezenční výuka náboženství od úterý 24. 11.

Vzdělávání žáků ostatních tříd probíhá distančním způsobem. Žáci přítomní ve škole se mohou stravovat ve školní jídelně, proto budou všichni od středy 18. 11. automaticky přihlášení na oběd. Pokud se dítě ve středu nebude stravovat, kontaktujte nejpozději v pondělí    16. 11. vedoucí školní jídelny (tel. 604 725 965). 

Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. O organizaci konzultací rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.

Školní družina bude pro žáky 1. a 2. třídy v provozu v homogenních skupinách. Hlídání dětí přihlášených do zařízení péče bude zajištěno individuálně, tak aby byla dodržena podmínka nespojovat do skupin děti z různých tříd.

Žáci jsou povinni nosit po celou dobu přítomnosti ve škole roušku.

Nadále pokračuje služba určené školy, zajišťujeme dohled nad dětmi od 3 do 10 let pro zaměstnance klíčových profesí.

14. 11. 2020 Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Informace MŠMT k provozu škol od 18. 11. 2020 ZDE

Přidáno 14. 11. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10