Den dětí ve Strážku

Paní učitelky, asistentky a vychovatelka družiny společně připravily pro děti putování, zábavné i poznávací úkoly. Byl to krásný den s vůní jarní zeleně a květin, byl to den spokojených dětí.
Den dětí ve Strážku
V úterý 1. června se v naší škole konal Den dětí pro žáky prvního stupně. Připravili jsme pro všechny poznávací cestu v okolí Strážku. Celá cesta vedla po polních a lesních cestách, na které nás doprovázel zpěv ptáků, polní zajíci, srnci a dvě krásná mraveniště. Na stezce byly pro žáky nachystané úkoly pro 1. až 3. ročník z matematiky, českého jazyka a prvouky, 4. a 5. ročník měl úkoly rozšířené o vlastivědu a přírodovědu. Všem žákům se na konci podařilo vyluštit vzkaz a za to je čekala odměna v podobě zmrzliny, kterou dětem zakoupil Spolek rodičů. 
Celý den jsme si krásně užili. V příštím roce se těšíme na další dobrodružství. 
 učitelky a asistentky z 1. stupně ZŠ

Zobrazení: Alba | Podle data

Den dětí


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10