Výprava do Vyškova

Vypravit se do druhohor a zblízka se seznámit s vyhynulými ještěry se v pátek vydali naši žáci 6. a 9. ročníku.
Výprava do Vyškova

Z vlakového nádraží v Rožné vyjeli v brzkých ranních hodinách a mířili si to přes Brno přímo do Vyškova. Z vyškovského nádraží po malém bloudění ulicemi Vyškova přijeli do ZOO Parku, ze kterého je převezl silniční vláček DinoExpres rovnou k bráně DinoParku. Lesopark byl plný desítek pohybujících se modelů ještěrů v životní velikosti. Mezi stromy se ozývaly strach nahánějící skřeky a řvaní mnohdy masožravých predátorů. Ti odvážnější a si dopřáli pohled na obry z ptačí perspektivy na visuté lanové dráze. Vše si důkladně prohlédli, shlédli 4D kino a po malém občerstvení je vláček opět vrátil do ZOO Parku. Po návštěvě zvířat se vydali za osvěžením, které skrýval Aquapark Vyškov. Vodní radovánky na tobogánech si nenechal ujít ani pedagogický dozor. Po koupališti si prohlédli krásné náměstí, utratili, co jim ještě zbylo a pak nezbývalo než se vydat na cestu k domovu. Jízda vlakem pěkně ubíhala a tak unavení, ale plni zážitků se těšili, jak si doma odpočinou.

                                                                                                        Mgr. Ilona Pličková

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10