Projektový den- Hasiči

návštěva místní hasičské zbrojnice
Projektový den- Hasiči

Dne 28.1.2022 proběhl projektový den ,,Požární ochrana''. S dětmi jsme se podívali do místní hasičské zbrojnice, kde děti měly možnost podívat se na vybavení hasičských aut a prozkoumat je i uvnitř. Dozvěděly se spousty zajímavých i důležitých informací a omakat pomůcky potřebné při zásahu. Své zážitky budou děti malovat do okresní soutěže ,,Požární ochrana očima dětí a mládeže 2022''.

Učitelky mateřské školy.

Zobrazení: Alba | Podle data

Návštěva hasičské zbrojnice


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10