Honba za bobříky

Stalo se již tradicí, že žáci posledních ročníků, přichystají v závěrečném týdnu sportovní akci pro své mladší spolužáky. Letos se úkolu zhostili žáci 9. a 8. ročníku a připravili pěkný dopolední program.
Honba za bobříky

Jednotlivé třídy měly za úkol „ulovit“ devět bobříků. Trasou, která vedla po celém Strážku, získávali například bobříka mrštnosti, odvahy, smyslů, záchrany, míření. Největší potíže jim ze začátku dělal bobřík zručnosti, kdy měli přišívat knoflíky, za splnění úkolu a bobřík mlčení, neboť zavřít pusu i na pouhých pět minut bylo pro mnohé týmy velkou výzvou. Všichni ale zdárně všechny bobříky sesbírali a dostali sladkou a studenou odměnu v podobě ovocné zmrzliny.

Organizátorům děkujeme a těšíme se na příští rok.

Mgr. Ilona Pličková

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10