Před Vánoci ve škole

Jak jsme se aspoň na chvíli společně sešli, zazpívali si a popřáli si šťastné Vánoce, hodně zdraví a klidu. Časy, kdy žáci se svými učiteli uspořádali několik vánočních koncertů, jsou prozatím pryč, pandemie covid to takto zařídila.
Před Vánoci ve škole

A tak učitelé posílali nahrávky dětí s písničkami a skladbami rodičům ze školy online. Žáci jednotlivých tříd si zorganizovali besídky jen v malých skupinách. O společnou radost z dárků se mohly společně podělit jenom děti odpoledne ve školní družině, ale také děti ve školce.

Možná  můžeme přijmout, že i takto vše stačí. Prožitá radost, dobrá nálada, vánoční atmosféra  a poděkování za dárek od druhého je nám dopřáno.

Anna Knoflíčková

Zobrazení: Alba | Podle data

Před Vánoci ve škole


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10