Poznáváme okolní obce - Meziboří a Dolní Libochová

Konec školního roku láká i k aktivitám, které nejsou vždy vázané na školní lavice. Nebylo tomu jinak ani 29. června, kdy žáci 7. ročníku pokračovali v poznávání okolních obcí.
Poznáváme okolní obce - Meziboří a Dolní Libochová

Tentokrát jsme se pěšky vydali ze Strážku do Dolní Libochové a Meziboří. Procházka malebnou přírodou nás dovedla do Dolní Libochové, kde jsme se osvěžili zmrzlinou a děvčata zavzpomínala na dětská léta na místním dětském kolotůčku. Některá z něj měla sice žaludek trochu na vodě, ale vůně opečeného špekáčku vše vyléčila. Někdo si z procházky domů přinesl propocené tričko, jiný puchýř na malíčku, ale všichni jistě pěknou vzpomínku na letošní rok.

 

Mgr. Ilona Pličková

Zobrazení: Alba | Podle data

Poznáváme okolní obce II


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10