Sportujeme ve škole

Podařilo se nám zorganizovat pro děti další volnočasovou aktivitu, kterou vede učitel naší školy.
Sportujeme ve škole

Základní škola je zařazena od ledna 2019 do projektu Sportuj ve škole https://www.assk.cz/o-asociaci/zakladni-informace/

Žáci se již na podzimním setkání školního parlamentu dotazovali, zda by s nimi někdo nechodil odpoledne do tělocvičny. Pro mne to byl impuls k tomu, že něco musíme vymyslet, a že společné pohybové aktivity ve volném čase dětem chybí.

Před podáním žádosti o podporu na Asociaci školních sportovních klubů České republiky bylo nejdůležitější sehnat zájemce z řad učitelů o vedení sportovního kroužku. Zájem projevil jen pan učitel Zdeněk Pokorný a nabídl kroužek starším dětem prvního stupně. Žádost jsme podali a do projektu je naše škola zařazena.

Kroužek se bude pro přihlášené děti konat každou středu od 13:30 do 14: 15 hodin.

Projekt Sportuj ve škole slaví úspěchy

Anna Knoflíčková

 

Přidáno 19. 1. 2019, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10