Školní výlet 4. třídy

V pondělí 5. 6. jsme se s dětmi ze 4. třídy vypravili za poznáním do bystřického Centra EDEN.
Školní výlet 4. třídy
Nejprve proběhla před vchodem ranní rozcvička hrou „Škatulata batulata“, následovala prohlídka stájí a nádherných koní, které by nejedno děvče chtělo mít doma.
 
Potom už se nám ale otevřela brána do Edenu, děti dostaly hrací karty a všichni jsme mohli vyrazit na prohlídku.
 
Zde se nám naskytl pohled na život předků na panském dvoře, směli jsme si vyzkoušet spaní na seně, prozkoumat krtčí noru, nebo se podepsat husím brkem. Největší úspěch u našich dětí měla bezpochybně zvířátka, která si mohly nejen pomazlit, ale dokonce i nakrmit. Kozlíci se čtyřmi rohy Čertík a Bertík, husy, slepice, kohouti, ovečky, králíčci, morčátka, oslíci… no bylo jich tam opravdu mnoho, ale už nastal čas jít dál.
 
Svoji obratnost prokázaly děti zdoláním lanového parku v pohádkové aleji Lužánky a zvládli jsme i prohlídku bystřického parku miniatur. Takový výkon si zaslouží odměnu, a tak už jsme všichni spěchali na náměstí, kde dělají výbornou pizzu.
 
Výlet se vydařil, počasí nám vydrželo, tak zase za rok!
 

Ivana Havránková

Zobrazení: Alba | Podle data

Školní výlet - Eden


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10