Provoz školy se řídí aktuálně platnými pokyny MŠMT a MZdr, nošení roušek

Ministerstvo zdravotnictví nařídilo od 18. 9. nošení roušek pro žáky a pedagogy na 2. stupni ZŠ také v učebnách (výjimka je pro vzdělávací aktivity, jejíž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku (zejm. tělocvik, zpěv, hra na dechové nástroje).

Aktuální informace  jsou zveřejňovány na www.msmt.cz na stránce Nejčastější dotazy ke školství a koronaviru

Roušky – od 10. 9. 2020 je v celé ČR povinnost nosit roušky ve společných prostorách škol a školských zařízení  – např. chodby a toalety – (kromě pedagogů, dětí a žáků v mateřských školách . Roušky se nosit nemusí tedy například v učebnách, laboratořích nebo tělocvičnách. Stejně tak se roušky nemusí nosit v kabinetech a jiných prostorech vymezených pro zaměstnance. Nicméně doporučujeme v rámci možností v prostorech vyhrazených pro zaměstnance preventivní opatření aplikovat (zejm. udržování vzdálenosti, větrání a případně nošení roušek).

www.mzcr.cz, mimořádné opatření MZdr ze dne 9. 9. 2020 zde, ze dne 17. 9. 2020 zde

9. 9. 2020 Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Přidáno 17. 9. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10