Buď safe online

V těchto dnech se naše škola přihlásila do soutěže o workshop na téma bezpečnost na internetu s Jirkou Králem. Od dnešního dne až do neděle 3. 3. 2019 můžeme pro naši školu získávat hlasy. Vítězem tohoto měsíce se stane škola s nejvyšším počtem hlasů.
Buď safe online

Jak můžete pro naši školu hlasovat i Vy?

Hlasování probíhá na webu https://www.budsafeonline.cz/hlasovani

Hlasovat můžete dvěma způsoby:

  1. Pomocí Facebookového profilu. Tímto způsobem může každý hlasovat pouze jednou.
  2. Pomocí kvízu zaměřeného na bezpečnost na internetu. Kvíz najdete zde: https://www.budsafeonline.cz/kviz Za každou správnou odpověď z kvízu můžete získat 1 bod pro Vaši školu. Kvíz je možné opakovat i několikrát za sebou.
     

Ukažme, že i malá škola může vyhrát.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10