Učíme se ze života pro život II

Projekt IKAP II pomáhá k podpoře činnostní výuky, využití nových nástrojů i pomůcek a motivuje žáky k získávání kompetencí.
Učíme se ze života pro život II

V září 2021 jsme v základní škole zahájili další nový projekt IKAP II Učíme se ze života pro život. Nahlédněte do hodin, ve kterých učitelé využívají a ověřují nové metodické materiály  http://www.zs-msstrazek.cz/ikap-ii-ucime-se-ze-zivota-pro-zivot-2/

Učitelé základní školy se snaží o zvyšování kvality a efektivity pedagogického působení směrem k výuce obohacené o využívání aktivizačních metod, rozvíjení gramotností a kompetencí žáků. Aktivními učiteli zapojenými do projektu jsou: Ilona Pličková, Zora Prokopová, Zdeněk Pokorný, Markéta Joklová, Bořek Buršík, Eva Kolářová  a Anna Knoflíčková.

Z dotace jsme již pro žáky naší školy zakoupili tyto pomůcky: 10 ks inteligentních minirobotů Ozobot Evo, 4 ks tabletů k měřícím sadám, 1 ks měřící sada Pasco Sensorium Fyzika, 1 ks měřící sada Pasco Sensorium Biologie, 7 ks robotických stavebnic Lego.

Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Přidáno 22. 12. 2021, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10